EG INJECTO DUO

“EG INJECTO DUO” yra nuoseklioji dujų įpurškimo sistema, skirta automobiliams su 3 ir 4 cilindrų varikliais su vadinamąja dviguba benzino įpurškimo sistema, t. y. su netiesioginiu daugiataškiu įpurškimu (MPI) ir tiesioginiu įpurškimu (DI).

Dujos į įsiurbimo kolektorių tiekiamos 3 arba 4 dujų purkštukais, priklausomai nuo automobilio variklio cilindrų skaičiaus.
Naujoviškas automatinio kalibravimo ir žemėlapių sudarymo algoritmas leidžia greitai ir intuityviai suderinti sistemą, panašiai kaip standartinėje sistemoje EG INJECTO 48.4. Kai sistema teisingai suderinta važiuojant dujomis, perėjimai
perėjimai tarp benzino įpurškimo strategijų yra nepastebimi, o automobilio eksploatacinės savybės išlieka tokios pačios, kaip ir varikliui veikiant benzinu.

Valdiklyje įmontuotas oscilografas leidžia greitai nustatyti įvesties signalus ir patikrinti atliktų jungčių teisingumą. Sistemą sudaro du valdikliai, tarpusavyje sujungti ryšio kabeliu: EG INJECTO 48.4
DUO ir netiesioginio įpurškimo sistemos emuliatorius EG INJECTO 24.4 MPI, kuris leidžia teisingai imituoti MPI benzininių purkštukų signalus, kai variklis dirba su dujomis.

Scroll to Top